Co potřebuji do družiny

Každé dítě si do školní družiny donese:

• oblečení na ven (vždy dle ročního období),
  • pokud možno také vhodnou obuv na ven, ale zvláště do kulturního domu (tam bez vhodného obutí není možné po renovaci parket vstupovat)
  • OBLEČENÍ PROSÍM V JEDNÉ PODEPSANÉ TAŠCE A OBUV V DRUHÉ PODEPSANÉ TAŠCE !!!! TAŠKU NEJLÉPE LÁTKOVOU (igelitová se dětem trhá)! Pokud si dítě své věci nepozná, také mu je prosím podepište !!!!
  • přezůvky (bačkory, pantofle,…..)

Dítě do školní družiny potřebuje odpolední svačinu a pití.

Prosíme rodiče o včasné a řádné vyplnění přihlášky do školní družiny – zvláště odchody dětí ze školní družiny!!!

Omlouvání dětí ze školní družiny prosíme pouze na „omluvenkou“

Opravdu pouze tato písemná forma !!!

Školní družina funguje do 11.30 do 16.00 hodin.

POZOR : Upozorňujeme rodiče, že budova, kde ŠD sídlí bude do 15.00 hodin uzamčena. Z důvodu bezpečnosti a bezproblémového chodu ŠD. Vyzvedávejte si tedy děti buď hned po vyučování nebo až po 15.00 hodině. (Dojíždějící samozřejmě můžou ve školní družině vyčkat do příjezdu autobusu)